Vyplněná touha

25. dubna 2007 v 17:37 | Estelia |  HP jednorázovky
Postavy: Molly a Artur Weasleyovi (když ještě chodili do Bradavic)
Moje první jednorázovečka! Proto bych byla mocinky ráda, kdybyste ohodnotily, ať vím na čem jsem, taakže komentíky please!!!
Estelia

Byla právě hodina Dějin čar a kouzel a Molly Prewettsová, plnoštíhlá rusovláska s čokoládovýma očima, se nepřítomně dívala na záda její tajné lásky- Artura Weasleyho. Byl vysoký a štíhlý student sedmého ročníku, ryšavé vlasy měl sčesané do slušivé pěšinky a v modrých očích měl bystré, ale i zároveň laskavé a mírné jiskřičky. Ty jiskřičky na něm Molly milovala nejvíc, vždy se v nich odráželo tolik něhy, až se jí tajil dech. Ale přesto ji velmi mrzelo, že ji Artur bere jen jako kamarádku.
Zvonilo na polední přestávku, všichni se hrnuli do Velké síně na oběd, až na Molly, která se chtěla projít po školních pozemcích, protože dnes po dlouhé zimě přišel nádherný sluneční den. Vše vonělo pomněnkou a violkami, ptáci štebetali na stromech u jezera a ve Zapovězeném lese. Molly si sedla pod veliký dub, který se skláněl nad ocelově šedou hladinu jezera, ve které se matně odrážela obloha. Přemýšlela a vzpomínala na vše, co v Bradavicích prožila, ale nakonec vždy došla k Němu. ***
Po obraně proti černé magii byla totalně hladová, proto se vrhla na jídlo, kreré se před ní objevilo a zhltla ho rychlostí zvuku. Pak odešla z Velké síně rovnou do měkkého křesla u krbu a vrhla se na domácí úkoly, poněvač jich měla hromadu. S úkoly skončila něco málo po půlnoci. Když chtěla odejít do ložnice, nečekaně se za ní objevila její kamarádka Elissa.
"Ahoj Moll, co máš v plánu?" zeptala se jí.
"Jít do vytoužené postele" odpověděla zasněně Moll. "Proč se ptáš?"
"Noo..."začala pomalinku Liz, "napadlo mě, že bychom se mohly projít po hradě, takový malý adrenalin, vždyť víš, školník má ten svůj frňák všude. A mě se nechce jít samotné." Vysvětlila Liz a podívala se na ni s nadějí v očích.
"Elizabeth, mě se chce spát." zaúpěla zoufale, pak se na chvíli zamyslela a nakonec řekla: "Ale půjdu."
Prošli obrazem Buclaté dámy, ale Moll se zarazila: "Kde chceš vůbec jít?"
"Přemýšlela jsem, že bysme mohli jít se podívat do lesa?"
Moll zbledla: "Do lesa? Ty ses snad zbláznila! Víš, co tam je za havěť? Ne! tam nejdu!" zašeptala rozzuřeně.
"Ty se bojíš?"
"Když, to chceš vědět tak jo, už by ti mělo stačit, že jsi mě vytáhla ze společenky."
"Dobře, máš a..." víc nestihla říct, protože uslyšely chraplavý hlas: "Dobře to tam pročichej, zlatíčko, slyšel jsem tam hlasy!" Děvčata se otočila zpátky k obrazu a zaúpěly: Buclatá dáma byla pryč.
"Mizíme" sykla Liz a obě jako splašené utíkal pryč. Chvíli spolu běželi, ale pak se záhadně od sebe odtrhli, a co víc, ten starej dědek s tou prašivou kočkou běželi zrovna za ní.
"Musím se někde schovat" opakovala si v duchu zoufale, na kratičko zastavila a překvapily jí nějaké podivné dveře, které se tu z ničeho nic objevily, naproti starého a zaprášeného gobelínu s trolem v baletní sukýnce. Otevřela je a rychle zabouchla, jakmile se opřela o zeď, zdála se divně měkká, ale když vyjekla "Auu", tak to člověka vždy pořádně vyděsí, stejně jako Moll.Až se malinko vzpamatovala, otočila se a rozvítila hůlku. A jaké překvapení bylo, kdž světlo dopadlo na..Artura.
"Aarture, co ty tu děláš?!" zeptala se ho, zčásti zděšeně a zčásti pobaveně.
" To samé co ty, byl jsem na procházce po hradu a najednou mi pod nohama zamňoukala ta příšerná kočka, a proto jsem se schoval." vysvětlil a nervozně se na ni usmál.
Později, jakmile si byli jisti, že jim už nic nehrozí, se vrátili spolu do společenky.
"Molly?" podíval se na ni a nervozně se ošil, "Mám Tě moc moc rád!" a podíval se jí hluboko do očí, přistoupily k sobě a poprvé se políbily.
***THE END!***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane.s. Jane.s. | Web | 25. dubna 2007 v 21:17 | Reagovat

Ahojky Estel! :-) Supa povídka, zkus napsat nějakou na pokračování pls..

2 Estelia Estelia | 26. dubna 2007 v 10:28 | Reagovat

Mocinky děkuji, newim ale jestli se mi podaří napsat powídku na pokračování, ale budu se snažit:DDD

3 Jane.s. Jane.s. | Web | 20. srpna 2007 v 18:49 | Reagovat

Tak jsem si to znova přečetla, jelikož se nehorázně nudím...a musím, říct že skvělá :-*

4 linkka linkka | E-mail | 24. září 2007 v 21:03 | Reagovat

tohle je naprosto uzasny....mas cit pro psani...podle me...uplne nejvic se mi libi jak popisujes bradavice a to okoli......zni to jek basen....

5 Katherine Katherine | 26. října 2007 v 18:22 | Reagovat

Pekna povidka, ale ten konec mi prijde moc uspechany ... mohla jsi ho trosku rozvest, ale jinak se neda nic vytknout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama