3.kapitola: Křikův večírek

18. května 2007 v 18:57 | Estelia |  Život jde dál
Něco jsem sice splácala dohromady (srry je to moc krátké:(((), ale myslím si, že příští kapča bude rozhodně lepší ;D........chybičky berte s rezervou, jsem člověk, který češtinu nemusí:D......a jako vždy, jsou komentíky povinné
***Estelia***

Uplynuly tři týdny od začátku školního roku a babí léto bylo v plném proudu. Studenti si chtěli užít posledního krásného počasí, a proto se zdržovali se všemi činnostmi většinou venku. Mellisa a Jane, které se usmířily, si povídali o novinkách na břehu jezera, pod mohutným dubem.
"Dám si s Blackem oddych, pořád ho uháním a nic z toho nemám." přemýšlela nahlas Jane "Asi začnu chodit s Jonathanem Mourisem ze sedmáku, je vážně milý a taky hezký. Co myslíš?" a otočila se ke kamarádce.
"Já ti radit nebudu." ubezpečila ji Mel "To musíš vědět sama, i když to není k zahození, aspoň mi konečně s Blackem dáš pokoj." a uchechtla se. "A něco ti řeknu, víš že je Sirius vlezlý jako pes?"
"Cože?" zeptala se Jane a vybuchla smíchy "Ještě, že si mě nenabrknul, by mě celou oslintal, ale možná by mi nosil v zubech brašnu, aspoň bych se nenámahala." a nad tou myšlenkou se rozesmála. "Jaks na to přišla?"
"Ve vlaku, sem si povídala s Lilly, přišel tam James se Siriusem a on hned mě začal balit, hrůza!"
*****
Při večeři Mellisu oslovil profesor Křiklan: "Slečno Dowenová! Dnes se koná první večírek klubu v tomto roce. Spoléhám, že přijdete." a zamrkal na ni.
"Budu se snažit, profesore." odpověděla mu na návrh s hraným úsměvem.
"Ty se máš Mel," řekla jí Jane závistivě, "že chodíš do Křikova klubu."
"To já si myslím pravý opak, ty večírky jsou nejnudnější věc, kterou můžu zažít i hodiny dějin sou zábavnější. Ale jestli chceš, tak pojď se mnou, nebudu se alespoň nudit. Křiklan nic namítat nebude, bere to většinou s rezervou." Po večeři šli do ložnic, aby si oblékly vhodnější oblečení. Pak zamířily do čtvrtého patra, kde měl Křiklan kabinet. On ji s radostí přivítal a nad tím, že s ní byla Jane, jen mávl rukou. Chvíli se drželi spolu, potom se ale Jane kamsi vytratila. Mel se skoro celou dobu nudila. Někdy sice prohodila řeč s Lilly nebo s někým jiným. Ale pořád jí utíkal smysl toho večírku, netečně seděla v koutku kabinetu v malém ušáku. Nakonec to nevydržela a šla oklikou do ložnice. Asi kolem půlnoci ji probudila Jane: "Melliso, jsem šťastná! Chodím s Jonasem Mourisem, on byl taky na tom večírku!"
"Hmmmm, to sem ráda. Ale musíš mě sakra budit kvůli takové hlouposti uprostřed noci?!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 7. června 2007 v 19:41 | Reagovat

supeeeeeeeeeeeeeeeeer

2 Grencle Grencle | Web | 16. června 2007 v 12:37 | Reagovat

je to docela hezký, ale to už jsem říkala, že j..tak ti jen prozradím, že si myslím, že Mel a Jane jsou dost divný kamarádky...moc tam teda kamarádství nevidím...ale to máš fuk...snad set o v další kapče zlepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama