5. Famfrpál, sex a famfrpál

15. února 2008 v 21:19 | Estelia |  Zázraky se dějí. Nebo ne?
Nazdárek obyvatelé Země!

I přes moje slova, že nepřidám nic dokud nebude na předchozí kapitolce více než 15 -komentů, svoje slova měním. A společně s Maeko (Jane.s.) vám přinášíme další kapitolu naší střeštěné povídky. Neděste se názvu, není to tak, jak to vypadá. Takže nebudu prodlužovat moje vykecávky a přeji příjemné počtení.

***Estelia***

PS: Moc bych byla ráda, kdyby alespoň tady, těch 15 nebo více komentů bylo!

PPS: Vůbec nevím, kdy přidám kapitolu ke dalším z mých povídek, ale pracuje se na nich!

Zázraky se dějí. Nebo ne?
5. kapitola
Famfrpál, sex a famfrpál
Lucy a Jane kráčely chodbou plnou studentů.
,,Jak je to možný???"zlobila se Lucy. ,,Ty se klidně vyspíš s Dracem a já se Sevím nic?!"
,,Ale prosím tě, nespali jsme spolu...Jenom pomazlili."odvětila se smíchem Jane. Lucyinu ponurou náladu to ale nezměnilo. Ještě štěstí, že další hodinu mají lektvary, alespoň si vybije zlost na jednom obávaném profesorovi.
,,Ale stejně je to zvláštní. V povídkách Sevího popisují jako sexuálního maniaka a on je místo toho..."začala Jane, ale vyrušilo ji zakašlání.
,,Jsem velmi rád, že se těším takové oblibě, ale můj sexuální život opravdu probírat nemusíte."ucedil Snape skrze zuby.
,,Ale nepovídejte, vy kanče."zatrylkovala sladce, ale s velkou dávkou ironie Lucy. Tenhle jí přišel zrovna do rány. Sevík vypadal jako atomová bomba před výbuchem. Respektive, zahříval se a měnil barvy. Dívky sice neměly ani ponětí, jak atomová bomba vypadá, zato si dokázaly živě představit vybuchujícího Sevíka. Ten se ale naštěstí trochu uklidnil a už zase vypadal vyrovnaně.
,,Nejste vy dvě v porovnání s ostatními studenty nějaké divné?"pronesl Severus odměřeně tak, aby ho slyšeli všichni v dosahu.
,,Jediné, co je tu divné je váš účes!"obořila se stejně hlasitě Jane. Všichni studenti se začali hlasitě chechtat. Sevík opět začal měnit barvy a zahřívat se trošku víc než je normální.
,,TICHO!"zahřměl vztekle. ,,Do třídy!"dodal stejně vzteklým hlasem. Lucy a Jane se mlčky, potlačujíc záchvat smíchu, odebraly do učebny. Ron seděl na svém místě a spolu Hermionou a Harrym smáli tak, až to vypadalo, že se brzy zadusí. Severus se na ně začal divně dívat. Lucy začala provozovat svůj divný zlozvyk, který ji držel od soboty. Začala si mumlat něco o košťátku. Jane si všimla Draca, jak po ní pokukuje. Když se setkali pohledy, propukli oba v dvojitý záchvat smíchu. Když Snape, stále ještě rudý vzteky (což na jeho bledé kůži vypadalo více než komicky) usedl za katedru, všichni se utišili.
,,Dnes budete připravovat Doušek živé smrti. Utvořte mezikolejí dvojice."pronesl bez obalu Snape. Draco se zvedl a přešel k Jane. Nakonec to dopadlo tak, že u jednoho kotlíku stáli Draco s Jane a před nimi Lucy a Zabini. Pak začali pracovat.
,,Nakrájej ty tlustočervy."řekl Zabini Lucy.
,,Proč já? Jsou slizcí, hnusní a vůbec - jsou ti podobní! Takže je nakrájej ty!"oponovala Lucy. Jane vyprskla smíchy. Draco se jen uculoval a krájel kořínky mandragory.
,,No dovol? Já jsem náhodou krásný, na rozdíl od někoho!"pronesl pyšně Zabini a dal si ruce v bok.
,,Ty?? Vždyť i Voldy po obrně by vypadal líp než ty!"rozesmála se Lucy. Jane se ušklíbla. Ti dva si ani neuvědomili, že teď všichni věnují pozornost pouze jejich a hádce a Sevík hrozí výbuchem. Po kolikáté už dnes?
,,Drž hubu ty pošahaná krávo!"zařval Zabini a tasil hůlku jako nějaký meč.
,,To odvoláš, ty pošuku!"zahřměla Lucy a tasila hůlku. Pak se stalo něco, co nikdo z nich nečekal. Ti dva, místo aby se prokleli, se začali hůlkami mečovat. Sevík na to koukal a říkal si, jestli se už třeba náhodou doopravdy nezbláznil. Zabini si jejich dětinské počínání uvědomil jako první a zastrčil hůlku zpátky do kapsy hábitu. Toho využila Lucy a s vítězným výkřikem mu vrazila svou hůlku do nosu a vzápětí Zabiniho intimní místa pocítila tvrdost Lucyina kolene. Zabini zaúpěl a skácel se k zemi. Lucy mu vytáhla hůlku z nosu a vyčistila ji o Zabiniho hábit. Zabini se pomalu zvedl a mlčky začal krájet tlustočervy.
"Odebírám Nebelvíru dvacet bodů." prohodil mimochodem Sevík.
Po hodině se odebrali na Přeměňování.
,,Myslím, že se s Dracem rozejdu."prohodila Jane směrem k Lucy, když samy dvě kráčely chodbou.
,,Proč? Vždyť spolu nejste ani 24 hodin..."řekla Lucy a zadívala se na kamarádku.
,,No, víš...On je úplně jiný, než jsem si představovala...Takový moc...Jednoduchý." Jane pokrčila rameny.
,,A co by si chtěla? Aby byl schizofrenik?"zeptala se se smíchem Lucy.
,,To zrovna ne, ale mohl by být taky schopný mluvit na jiné téma než jen famfrpál, sex a famfrpál."řekla znechuceně Jane a vešla do učebny.
,,To víš, chlapi. Ti myslí pořád jen na to jedno. Ovšem Sevík je, zdá se, výjimka."řekla Lucy a usadila se do lavice. Jane si sedla vedle ní.
Hodina neprobíhala nijak zajímavě. Nedošlo ani k žádnému úrazu, pokud nepočítáme to, že si Goyl okousal svou vlastní ruku, kterou mu Ron omylem přeměnil v párek. O Pansyně noze proměněné v sulc a Harryho rozbitých brýlích raději ani nemluvě.
,,Slečno Bulstrodeová! Okamžitě přestaňte okusovat ruku pana Goyla! Vím, že máte hlad, ale do oběda to snad vydržíte!" křičela Minerva snažíc se uklidnit nastalý blázinec ve třídě a zároveň se pokoušela přeměnit Goylův párek zpátky na normální ruku. Harry si mezitím opravil brýle, takže už zase normálně viděl. Jane chvíli pozorovala blázinec okolo a pak se zahleděla z okna. Lucy se mezitím snažila pomoct Nevillovi, který si omylem přeměnil učebnici v holuba a ten teď lítal okolo a dělal bobky na nábytek. Oba běhali za holubem, ale pořád ho nemohli chytit. Lucy se nakonec naštvala, popadla něčí knihu a hodila jí po holubovi. Kupodivu se trefila.
,,Jóóó!"zařvala spolu s Nevillem a rozeběhli se k nebohému zvířeti, které leželo v bezvědomí na zemi.
,,Dráčku! Jmenuj mi tři nejkrásnější věci na světě."zašveholila Pansy a lepila se na blonďáka. Její nohy už konečně nabyly normální konsistence. Respektive, dokázala se na nich udržet dost na to, aby doklopýtala k Dracovi.
,,Famfrpál, sex a famfrpál."odvětil Draco bez zájmu a snažil se odejít od ní do bezpečné vzdálenosti. Pansy se ale nevzdávala.
,,A na kterém místě v tvém soukromém žebříčku hodnot jsem já?"zeptala se a v očích se jí zablesklo.
,,Jsi těsně před Millicent."odpověděl suše.
,,A na kterém je Millicent?"zeptala se dychtivě Pansy.
,,Na posledním."pokrčil rameny Draco a odpochodoval směrem k Jane. Pansy se hystericky rozbrečela a po zbytek hodiny ji utěšoval Crabbe. Tedy, on se spíš snažil sáhnout jí nenápadně do kapsy hábitu, protože u snídaně viděl, jak si tam strkala koblihu.
Na konci hodiny McGonnagalová zadala domácí úkol a propustila je z učebny. Upřímně, děkovala Merlinovi, že už je konec. Ještě chvíli a doopravdy by se zbláznila.
,,Nebudeš věřit, co mi Draco řekl v hodině."řekla Jane překvapeně když byly s Lucy zase o samotě.
,,Co ti řekl?"zeptala se Lucy se zájmem.
,,Dal mi kopačky!"pronesla Jane vesele. ,,Alespoň tahle nepříjemná povinnost nepadla na mně." Poslední větu pronesla téměř úlevně.
Zamířily na oběd. Když zrovna dojídaly zákusek, přitočil se k nim nenápadně Ron.
,,Jane? Ty...Chodíš...S Malfoye?"zeptal se podezřívavě.
,,Už ne. Vydrželo nám to skoro dva dny. To je rekord."odvětila s klidem Jane a napila se dýňové šťávy. Ron vyvalil oči, ale raději nic neříkal.
*
Nikdo z obyvatel hradu ani nestačil říct Famfrpál, sex a famfrpál a byly Vánoce. Svátky klidu, míru, lásky a pohody....
,,VY HAJZLOVÉ!"řval Filch a hnal se se smetákem v ruce za dvěma studenty, kteří v Pamětní síni odpálili hned několik Děsivých dělobuchů naráz. Těsně minul Jane a Lucy, které mu podkoply nohy, takže spadl rovnou na obličej, a utekly opačným směrem, přičemž se řehtaly na celé kolo. Bohužel do někoho vrazily. A ten někdo nebyl nikdo jiný, než Severus Snape. Zhluboka se nadechl.
,,Odebírám Nebelvíru..."začal, ale nedořekl.
,,UZAVÍRÁME SÁZKY!"skočila mu do řeči Jane a upoutala tím na sebe pozornost dobré dvacítky studentů.
,,KOLIK BODŮ TO BUDE TENTOKRÁT?"doplnila ji Lucy a obě se tvářily, jako vyvolávači na tržišti.
,,Dvacet!"zakřičel někdo. Hned na to se začaly ozývat další typy, především z úst nebelvírských. Jejich kolej už byla stejně dávno v mínusu, takže proč by si nerýpli?
,,Osmnáct!"
,,Třicet pět!"
,,Sto devadesát pět celých třicet osm tisícin!"zařval Goyl, který sice opět nechápal o co jde, ale nechtěl zůstat po zadu.
,,Rovných padesát."prohlásil Harry.
,,Odebírám Nebelvíru šedesát bodů!"vyštěkl Severus.
,,No co, byl jsem nejblíž."pokrčil rameny Harry a on i Ron s Herminou se dali do smíchu. A spolu s nimi i ostatní studenti.
,,Háhá!"Draco Malfoy stál hned vedle Snapea a smál se na celé kolo. Severus doslova pěnil vzteky. Teď už by se i atomovka mohla jít zahrabat.
,,Odebírám Zmijozel padesát bodů!"zahřměl Sevík. Chudák, byl už z toho tak zblblý, že asi ani nevšiml, že strhl body vlastní koleji. Pak se nasupeně odebral někam pryč.
,,Ha! A je to tady! Už se dočista zbláznil!"vykřikla vítězoslavně Lucy a plácla si s Jane, která se smála tak, až ani nemohla mluvit.
A bylo to. Severus Snape byl úspěšně přiblížen ke sv. Mungovi. Dokonce si vzal na celé svátky neplacené volno a zavřel se ve své sklepní laboratoři, jen aby měl od Jane a Lucy klid.
Plán A: Splněn!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lali Lali | 16. února 2008 v 9:15 | Reagovat

XDXDXD SUPER!!! XDXDXD

2 Kaila Kaila | 16. února 2008 v 23:01 | Reagovat

Teda fakt skvělý sem se řehnila skoro po celou dobu co jsem to četla :-)

3 Marki Marki | Web | 19. února 2008 v 15:29 | Reagovat

to se vám povedlo!!! :-):-) móóóc dobrý

4 Kiksa Kiksa | E-mail | Web | 25. února 2008 v 11:48 | Reagovat

Pane boze to je ta najlepsia kapitolovka !

Som zvedava ako sa to bude vyvijat dalej, oci mam plne slz od smiechu.

S kamaratkami sa tu potrhame smiechom, len tak dalej...a chytro pokracko !

5 fylip fylip | E-mail | 3. března 2008 v 17:22 | Reagovat

je to fakt dost dobry.skus to vydat jako knihu.ses hafec dobra!!! :))

6 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 16. března 2008 v 17:33 | Reagovat

Téda.. :DDDD povedená kápča.. :DD hej já se tady řehcu na celý kolo.. :DD prej mírumilovné svátky.. :D nebo jak se začali šermovat těma hůlkama.. :DDD ježiši.. mě bolí břicho.. :D

7 MarryT MarryT | Web | 4. srpna 2008 v 20:02 | Reagovat

No jestli se opravdu dostali tak rychle do mínusu nechtěla bych být poblíž McGonnagalky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama